sobota, 31 marca 2012

Bohaterowie
Layla Norma Ray- 17 lat. Jej największą pasją jest taniec, lecz teraz już się tym nie zajmuje. Nałogowo pali papierosy. Dawniej tętniąca życiem nastolatka, teraz obojętna na wszystko i wszystkich, jednak pod twardą skorupą kryje się wrażliwa i uczuciowa dziewczyna.


One Direction :

Niall Horan - 19 lat. Największy pochłaniacz jedzenia na całej planecie lubiący grać na gitarze i śpiewać. Bardzo wrażliwy chłopak, który zaraża wszystkich swoją pozytywną energią.

Zayn Malik- 19 lat. Nałogowy palacz, lecz próbuje z tym walczyć. Chłopcy z zespołu twierdzą, że jest próżny, ale on się z tym nie zgadza. Dobry przyjaciel, potrafi wysłuchać i doradzić.

Louis Tomlinson- 21 lat. Marchewkowy potwór. Najbardziej dziecinny z całej 5. Uwielbia paski, szelki i kolorowe spodnie. Nienawidzi nosić skarpetek. Ma dziewczynę - Eleanor Calder.

Liam Payne -19 lat. Nazywany " Daddy Direction". Najbardziej odpowiedzialny, rozsądny i opiekuńczy. Panicznie boi się łyżeczek. Uwielbia oglądać wszystkie filmy Disney'a. Jego dziewczyna to Danielle Peazer.

Harry Styles- 18 lat. Znany jako flirciarz i kobieciarz. Dziewczyny kochają go za jego boskie loczki, uśmiech i zielone oczyska. Uwielbia chodzić nago, bo twierdzi, że tak mu wygodniej.


Danielle Peazer - 20 lat. Zakochana w Liamie tancerka. Bardzo sympatyczna, zwariowana, pomocna, pracowita i uczynna dziewczyna.

1 komentarz:

  1. To jest genialne! Ja chce kolejne rozdziały! (oby szybko powstały) :)

    OdpowiedzUsuń